top of page

Uzņēmums

Very Berry sākās 1997. gadā, kad neklausoties apkārtējo skepsē, mēs nospriedām – tā diena, kad sākt piepildīt savu sapni par ogu kultivēšanu ir šodiena! Tajā dienā mēs sākām veidot pirmos dzērveņu stādījumus. 17 gadu laikā mūsu ogu plantācijas ir sasniegušas 38ha. No kuriem 20ha ir dzērveņu, 12ha melleņu, 5ha aveņu un 1ha rabarberu. Nav slikti, mums liekas. Taču mēs neapstājamies un turpinām attīstīties!

Papildus ogu audzēšanai esam izveidojuši dabīgo sulu ražotni, kā arī nodrošinām augļu un ogu saldēšanas un glabāšanas pakalpojumus.

Mēs augam un maināmies, patstāvīgs un nemainīgs ir tikai mūsu NĒ! ķīmijai, pārtikas piedevām un citiem produktu garšas un krāsas izskaistinātājiem. Dabiskums ir vissvarīgākā mūsu pamatvērtība.

Mūsu produkti:

Very Berry dabīgās sulas tiek iegūtas ar mehāniskās spiešanas un saudzīgās pasterizēšanas metodi, kas ļauj saglabāt maksimāli daudz ogu vērtīgās īpašības. Sulām netiek pievienots cukurs, pārtikas konservanti un aromatizētāji, tāpēc tas ir dabisks, veselīgs un vitamīniem bagāts pārtikas produkts.

Very Berry dabīgie morsi tiek ražoti tikai no dabīgām augļu un ogu sulām, tām pievienojot dziļurbuma ūdeni un cukuru, bez pārtikas konservantiem un aromatizatoriem. 

Very Berry dabīgie ogu sīrupi tiek ražoti no dabīgām augļu un ogu sulām, tām pievienojot tikai cukura sīrupu. Ražošanas procesā netiek izmantoti pārtikas konservanti un aromatizētāji.

Very Berry našķi – tiek ražoti no Latvijā audzētām ogām. Bez konservantiem, krāsvielām un aromatizatoriem.

Very Berry ogas - sezonas laikā tiek piedāvātas svaigas avenes, mellenes, upenes, cidonijas un lielogu dzērvenes. Visu gadu ogas ir pieejamas saldētā veidā.

Lai arī mēs paši esam pārliecināti par izvēlētā ceļa pareizumu, vienmēr ir patīkami, kad to novērtē arī citi. Bez visiem pašmāju nepieciešamajiem sertifikātiem pārtikas ražošanai, 2007.gadā Very Berry saņēma arī GLOBALG.A.P. sertifikātu, kas ir Eiropā atzīts labas prakses saimniekošanas sertifikāts.

bottom of page