top of page

BUJ

Kā sula ir ražota?

Sula ir ražota izmantojot auksto spiešanas tehnoloģiju, kas nozīmē to, ka tā ir presēta. Pēc preses tā tie pasterizēta. Izmantojam saudzīgo pasterizāciju - 20 sekundes 80 grādu temperatūrā. Pie šīs temperatūras visi vērtīgie vitamīni paliek sulā. Pēc tam sula tiek pildīta stikla pudelēs un tas arī viss!

Kur var iegādāties Very Berry produktus?

Veikalu un valstu saraksts ir norādīts sadaļā "Kur pirkt"? Tur atradīsiet informāciju par veikalu tīkliem Baltijā, kuros ir pieejami Very Berry produkti, kā arī sarakstu ar eksporta valstīm.

 
Kādēļ Very Berry sula ir pieejama tikai stikla pudelēs?

Tā, kā mēs piedāvājam 100% dabīgu sulu, tad šādu produktu drīkst pildīt tikai stikla pudelē. Kādēļ tā? Piemēram, 100% dzērveņu sula ir tik stipra un skāba, ka, ja to pildītu plastmasas pudelē, tā "noēstu" plastmasas slāni, kas automātiski nonāktu pašā sulā. Līdz ar to veselīgā dzērveņu sula būtu ar plastmasas gabaliņiem un to mēs nekādā gadījumā nevēlamies pieļaut. Tādēļ, domājot, primāri par produkta augstvērtīgo kvalitāti, mēs to piedāvājam tikai stikla pudelēs. 

Kā var kļūt par Very Berry produktu izplatītāju?

Ar mums var sazināties gan zvanot, gan rakstot e-pastu, gan arī aizpildot kontaktu formu sadaļā "Kontakti". 

Vai ir iespējams pieteikties ekskursijā uz Very Berry ražotni?

Jā, ir! Sadaļā "Konatkti" ir pieteikuma forma, kā arī var mums zvanīt, vai rakstīt e-pastu. Mēs piedāvājam ekskursijas mūsu cehā un ogu audzēšanas plantācijā, grupām, sākot no 20 cilvēkiem. Priecāsimies, ja eksursijas pieteiksiet laicīgi, lai varam tās ieplānot. Ekskursija sastāv no 3 daļām - ogu plantāciju apskate, ražošanas ceha apskate un Very Berry produktu degustācija!

bottom of page